Ako pracujeme

Každý projekt je pre nás jedinečný a venujeme mu maximálnu pozornosť.

Ku klientovi pristupujeme individuálne tak, aby sme naplnili jeho očakávania. Samotný proces našej práce sme rozdelili do niekoľkých fáz a krokov. 

Home staging

Home staging je marketingový nástroj, ktorý slúži na dokonalú prezentáciu nehnuteľnosti na predaj či prenájom. Pomocou šikovných trikov, nábytku a doplnkov sa naši home stageri postarajú o vytvorenie dokonalej atmosféry domova, ktorú záujemci o bývanie hľadajú.

Prvá fáza home stagingu

1.

Na úvodnej konzultácií sa porozprávame o vašej predstave a vašich očakávaniach.

Získame tak od vás základné informácie k realizácii projektu – čo potrebujete, v akom časovom horizonte, a čo je pre vás dôležité.

Za úvodnú konzultáciu neplatíte.

2.

Nasleduje obhliadka priestoru, s ktorým budeme pracovať. Priestor zmeriame, nafotíme a poznačíme si jeho špecifiká.

Podľa získaných informácií vám spravíme predbežný cenový odhad.

V tomto kroku za služby tiež neplatíte.

3.

V treťom kroku vám pripravíme cenovú ponuku. Ak s ňou budete súhlasiť, spoločne si prejdeme zmluvu. V zmluve budú uvedené všetky podmienky, termíny, rozsah a ceny prác.

Po podpise zmluvy sa pustíme do prípravy home stagingu. Tu uhradíte depozit a prvú časť objednaných služieb.

Druhá fáza home stagingu

Ako pracujeme - HOME STAGING | HomeBrand

Návrh témy priestoru

Na základe obhliadky navrhnú naši home stageri najvhodnejšiu tému do vášho priestoru a všetky potrebné úpravy. Cieľom týchto estetických, prípadne technických, úprav bude vyzdvihnúť silné stránky nehnuteľnosti a zaujať čo najväčšiu skupinu potenciálnych klientov.

Príprava home stagingu

Následne do priestoru vyberieme vhodný nábytok a bytové doplnky. Primárne ich volíme z nášho vlastného skladu. Nábytok a dekorácie, ktoré sa v našom sklade nenachádzajú, vieme bez problémov zabezpečiť na vlastné náklady.

Ako pracujeme - HOME STAGING | HomeBrand
Ako pracujeme - HOME STAGING | HomeBrand

Realizácia home stagingu
na mieste

V tomto kroku už realizujeme zmeny a úpravy, ktoré sme navrhli – odstránime technické a iné nedostatky, interiér zariadime a podľa potreby aj vymaľujeme. Po dokončení home stagingu bude nehnuteľnosť funkčná a vizuálne príťažlivá.

Odovzdanie projektu

Posledným krokom projektu je oficiálne odovzdanie výsledku našej práce. Podpíšeme s vami preberací protokol na prenajaté doplnky a uhradíte druhú časť objednávky. Po úspešnom predaji alebo prenájme nehnuteľnosti si nábytok a doplnky vyzdvihneme a vrátime vám depozit.

Ako pracujeme - HOME STAGING | HomeBrand